Ви маєте змогу допомогти АПУ

Важливо

Гаряча лінія для бізнесу та громадян від юристів

До уваги всіх, кому необхідна юридична допомога!

Ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію АПУ за тел.: 

Дзвінки приймаються у робочі дні з 09:00 до 18:00, в інший час, будь ласка, використовуйте канали Facebook, Telegram та Instagram.

Якщо вам необхідна консультація щодо:

Вам максимально оперативно нададуть кваліфіковану відповідь!

Застереження! 

Асоціація правників України (АПУ) – неурядова всеукраїнська громадська організація, яка здійснює свою діяльність без мети отримання прибутку. Мета «Гарячої лінії правової допомоги Асоціації правників України» – найшвидша обробка запитів щодо правових питань за запитами громадян України та інших осіб та надання безкоштовних усних рекомендацій щодо вирішення  проблемних питань та правових спорів, а за наявності можливості надання організаційної та інформаційної підтримки заявникам. Гаряча лінія має виключно інформаційно-просвітницький рекомендаційний характер для населення та не є професійною юридичною допомогою. Асоціація правників України, її консультанти та волонтери – правники працюють у безперервному режимі 24/7 з прийому та обробки запитів. Надані рекомендації та консультації з питання права можуть мати загальний характер, не надавати повної інформації заявникам через відсутність можливості для збору вичерпної інформації щодо правової проблеми. АПУ, її консультанти та волонтери не несуть відповідальності за надані рекомендації та правову оцінку ситуації.

Звертаючись на гарячу лінію правової допомоги Асоціації правників України ви автоматично і однозначно погоджуєтесь, що ознайомились з даною інформацією та усвідомлюєте, що не матимете жодних претензій до Асоціації правників України, її консультантів та волонтерів.

Роз’яснюємо, що професійна правова допомога надається адвокатурою України у порядку, визначеному законом. У разі необхідності отримання такої допомоги, просимо звертатись до адвокатських об’єднань та адвокатів, які продовжують працювати у вашому регіоні.

Закликаємо всіх правників України долучатися до підтримки цієї ініціативи! Звертайтеся за телефоном +38 (096) 742-71-07 (Telegram) і вам розкажуть як це зробити.

Все буде Україна!

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Американська асоціація юристів закликала ООН розслідувати воєнні злочини Росії в Україні

ВажливоНовини

Гаряча лінія АПУ тепер на hotline.uba.ua 

ВажливоНовиниПодії

Шлях і перешкоди до створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України – запрошуємо на захід 28 липня

ВажливоЕкспертна думкаНовини

«Зʼявляється все більше ознак, що намір, зі слів путіна, — повністю знищити українців», - Виконавчий директор IBA Марк Еліс