Ви маєте змогу допомогти АПУ

Важливо

Гаряча лінія для бізнесу та громадян від юристів

До уваги всіх, кому необхідна юридична допомога!

Ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію АПУ за тел.: 

Дзвінки приймаються у робочі дні з 09:00 до 18:00, в інший час, будь ласка, використовуйте канали Facebook, Telegram та Instagram.

Якщо вам необхідна консультація щодо:

Вам максимально оперативно нададуть кваліфіковану відповідь!

Застереження! 

Асоціація правників України (АПУ) – неурядова всеукраїнська громадська організація, яка здійснює свою діяльність без мети отримання прибутку. Мета «Гарячої лінії правової допомоги Асоціації правників України» – найшвидша обробка запитів щодо правових питань за запитами громадян України та інших осіб та надання безкоштовних усних рекомендацій щодо вирішення  проблемних питань та правових спорів, а за наявності можливості надання організаційної та інформаційної підтримки заявникам. Гаряча лінія має виключно інформаційно-просвітницький рекомендаційний характер для населення та не є професійною юридичною допомогою. Асоціація правників України, її консультанти та волонтери – правники працюють у безперервному режимі 24/7 з прийому та обробки запитів. Надані рекомендації та консультації з питання права можуть мати загальний характер, не надавати повної інформації заявникам через відсутність можливості для збору вичерпної інформації щодо правової проблеми. АПУ, її консультанти та волонтери не несуть відповідальності за надані рекомендації та правову оцінку ситуації.

Звертаючись на гарячу лінію правової допомоги Асоціації правників України ви автоматично і однозначно погоджуєтесь, що ознайомились з даною інформацією та усвідомлюєте, що не матимете жодних претензій до Асоціації правників України, її консультантів та волонтерів.

Роз’яснюємо, що професійна правова допомога надається адвокатурою України у порядку, визначеному законом. У разі необхідності отримання такої допомоги, просимо звертатись до адвокатських об’єднань та адвокатів, які продовжують працювати у вашому регіоні.

Закликаємо всіх правників України долучатися до підтримки цієї ініціативи! Звертайтеся за телефоном +38 (096) 742-71-07 (Telegram) і вам розкажуть як це зробити.

Все буде Україна!

Related posts
ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

ВажливоНовини

АПУ стала спостерігачем Європейської асоціації корпоративних юристів

ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

ВажливоНовини

Запрошуємо юристів до складу експертної групи зі стратегічних проваджень в Європейському суді з прав людини