Ви маєте змогу допомогти АПУ

Інше

Японія

Країна не є популярною тому стисло інформуємо.

Для в’їзду потрібний закордонний паспорт та віза.

Усі українські біженці, які в’їжджають до Японії, отримуватимуть 90-денну візу, яку можна буде продовжити на один рік. Люди з цим статусом зможуть працювати в Японії. Міністерство освіти, культури, спорту, науки й технологій працює над наданням житлових приміщень, а також організацією навчального процесу для школярів.

Місцеві органи влади та компанії також заявили, що нададуть підтримку. Міністерство юстиції в понеділок почало консолідувати відповідну інформацію. Столичний уряд Токіо заявив, що на цей час він забезпечив 100 одиниць міського житла і в перспективі може підготувати до 700 окремих квартир і окремих кімнат.

В’їзд переміщених осіб з України спочатку вимагав, щоб поручителями були їхні родичі чи знайомі в Японії.  На даний час, близько 1900 українців мають статус резидента Японії. Японія прийняла 47 евакуйованих осіб на цій основі.

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що уряд спершу дозволить допустити людей, які втекли з України і мають стосунки в Японії. Тепер двері також будуть відкриті для тих, хто не має такого підтвердження, враховуючи гуманітарну кризу, з якою стикаються мільйони українців через війну що триває.

Міністр закордонних справ Йосімаса Хаясі на засіданні комітету верхньої палати у вівторок підкреслив, що “навіть тим, у кого немає родичів або знайомих в Японії, буде дозволено в’їхати в країну в принципі, якщо це диктують гуманітарні міркування”.

Джерело: Телеграм канал «Мої права за кордоном», автор каналу Олена Кібенко – Суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, доктор юридичних наук.

Related posts
ІншеПодії

Криптовалюти та професійні виклики в роботі юриста

ІншеНовини

Взяти участь в Електронному суді можна за допомогою Дія.Підпису.

ІншеНовини

Асоціація правників України закликає приєднатися до волонтерського руху #адвокатиЗСУ

Інше

Австралія