Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаПодії

12 жовтня 2022 I Отримання посвідки на проживання та дозволу на роботу в Польщі

Тренінг проводиться в рамках проєкту, який здійснюється у співпраці між Національною асоціацією адвокатів (Krajowa Izba Radców Prawnych) та Fundacja Dialog за інформаційної експертної та фінансової підтримки Норвезької ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council) і триватиме до 31 грудня 2022 року.

Проведення навчальних курсів з основ польського права для українських юристів полягає в тому, щоб українські адвокати могли надавати юридичну допомогу своїм співгромадянам, які зараз проживають у Польщі через війну або планують виїхати до Польщі з України.

Спікер – Адам Чмура (Adam Chmura), адвокат (radca prawny), юрист із багаторічним досвідом у сфері міграційного права та права біженців, багаторічний співробітник польських неурядових організацій та колишній співробітник Уповноваженого з прав дитини в Польщі (Rzecznik Praw Dziecka).

Деталі:

Related posts
Події

14 квітня 2023 відбудеться семінар: «Кваліфікація в Англії та Уельсі. Звільнення від нового кваліфікаційного іспиту адвоката»

Новини партнерівПодії

28 березня відбудеться вебінар «Практичні аспекти прийнятності та оцінки доказів у справах про воєнні злочини»

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна