Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаПодії

5 жовтня 2022. Початок підприємницької діяльності в Польщі. Загальна інформація щодо підприємницької діяльності, оподаткування, дозвільної системи

Тренінг проводиться в рамках проєкту, який здійснюється у співпраці між Національною асоціацією адвокатів (Krajowa Izba Radców Prawnych) та Fundacja Dialog за інформаційної експертної та фінансової підтримки Норвезької ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council) і триватиме до 31 грудня 2022 року.

Проведення навчальних курсів з основ польського права для українських юристів полягає в тому, щоб українські адвокати могли надавати юридичну допомогу своїм співгромадянам, які зараз проживають у Польщі через війну або планують виїхати до Польщі з України.

Спікер – Павел Хрупек (Paweł Chrupek), адвокат (radca prawny) та податковий радник (doradca podatkowy), Управління польського омбудсмена у справах малого та середнього бізнесу (Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw).

Деталі:

Related posts
Події

28 березня |  Презентація Комплексного стратегічного плану реформування органів правопорядку, як частини сектору безпеки і оборони України на 2023–2027 роки

ВажливоНовиниПодії

30 березня 2023 року, м.Варшава | Україна: де ми зараз? Правові наслідки року повномасштабної агресії

Новини партнерівПодії

5-6 квітня відбудеться Онлайн-Курс “Startups and Trade Secrets Law: Protecting Intellectual Property in the Digital Age” («Стартапи та законодавство про комерційну таємницю: захист інтелектуальної власності в цифрову еру»)

Міжнародна підтримкаНовини

ABA засудила російське вторгнення та закликала РФ негайно припинити бойові дії