Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаПодії

5 жовтня 2022. Початок підприємницької діяльності в Польщі. Загальна інформація щодо підприємницької діяльності, оподаткування, дозвільної системи

Тренінг проводиться в рамках проєкту, який здійснюється у співпраці між Національною асоціацією адвокатів (Krajowa Izba Radców Prawnych) та Fundacja Dialog за інформаційної експертної та фінансової підтримки Норвезької ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council) і триватиме до 31 грудня 2022 року.

Проведення навчальних курсів з основ польського права для українських юристів полягає в тому, щоб українські адвокати могли надавати юридичну допомогу своїм співгромадянам, які зараз проживають у Польщі через війну або планують виїхати до Польщі з України.

Спікер – Павел Хрупек (Paweł Chrupek), адвокат (radca prawny) та податковий радник (doradca podatkowy), Управління польського омбудсмена у справах малого та середнього бізнесу (Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw).

Деталі:

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу

Міжнародна підтримкаНовини

Фонд Костюшка запрошує науковців з України до грантової програми „Freedom starts with your mind”