Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Ініціатива від компанії Frilans Finans для українців, які вже почали чи планують працювати в Швеції

Вторгнення Росії в Україну змусило мільйони невинних людей залишити свої домівки та стати біженцями. Гуманітарна катастрофа вимагає зусиль від усієї світової спільноти. Організація дотримується системи цінностей та виступає за права людини, солідарна з Україною та її народом. Саме тому Freelance Finance запускає нову ініціативу, спрямовану на те, щоб громадянам України, які рятуються від війни, було легше почати працювати як самозайнятим особам.

Працювати самозайнятим означає, що ви працевлаштовані у Frilans Finans, але самостійно знаходите роботу.

Після виконання завдання, ваш клієнт отримує рахунок-фактуру від Frilans Frilans. Компанія не стягуватиме комісії за свої послуги з вас, якщо ви маєте громадянство України та переїхали на період війни в Швецію. Будь ласка, читайте нижче, як саме працювати самозайнятим.

Ознайомтеся з тим, як почати працювати самозайнятим. Наведений нижче приклад передбачає, що ви вже отримали координаційний номер і банківський рахунок. Якщо у вас немає координаційного номера або банківського рахунку, ви все одно можете працювати самозайнятим працівником. Детальніше про це, включаючи контактні дані, дивіться нижче.

Як саме це працює:

1. Створіть обліковий запис і знайдіть завдання самостійно

Почніть зі створення облікового запису за допомогою системи Freelance Finance. Ви та клієнт, що надає вам завдання узгоджуєте яку саме роботу ви будете виконувати та якою буде компенсація. Зверніть увагу, що вам потрібно виставити рахунок-фактуру принаймні 192 шведських крон без ПДВ за годину (відповідає заробітній платі 98 шведських крон на годину після оподаткування).

2. Створіть рахунок-фактуру

Після того, як ви завершили свою роботу, ви можете легко створити рахунок-фактуру самостійно на своєму обліковому записі на веб-сайті Freelance Finance.
Для того, щоб відправити рахунок-фактуру клієнту, потрібно написати реквізити рахунку-фактури клієнта, затвердити угоду (трудовий договір) з Freelance Finance. Будь ласка, зверніть увагу, що між вами та Frilans Finans існують трудові відносини протягом зазначеного робочого часу.

Freelance Finance надішле фактуру вашому клієнту після того, як перевірить і затвердить його.

3. Отримання заробітної плати вже зі сплаченим податком

Для схвалення рахунку-фактури ми проводимо перевірку вашого клієнта. Якщо зауважень немає, ваша зарплата буде виплачена на ваш банківський рахунок протягом п’яти робочих днів.

Для тих, хто ще не отримав координаційний номер та не відкрив банківський рахунок, але збирається бути самозайнятим працівником

Інформація про самозайнятість у Freelance Finance для громадян України та їх клієнтів (тих, хто надає завдання)

Контакт
Контакти (українською та російською мовами):
Електронна пошта: ukraine@frilansfinans.se
Телефон: +46 72 212 0 212.

Контакти (шведською та англійською мовами):
Електронна пошта: info@frilansfinans.se
Телефон: +46 771 15 10 00

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!