Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаПодії

В рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини 27 вересня відбудеться онлайн-захід, присвячений обговоренню забезпечення відповідальності РФ за злочини в Україні

27 вересня 2022 року в рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини відбудеться онлайн-захід на тему «Вивчення варіантів підзвітності для України».

Подія організована Public International Law & Policy Group у партнерстві з Постійним представництвом України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві та спонсорується 42 членами Групи друзів підзвітності, яка об’єднує прагнення забезпечити  відповідальність за агресію проти України

У заході візьмуть участь представники Незалежної міжнародної комісії ООН із розслідування подій в Україні, високопосадовці України та видатні експерти в галузі міжнародного права.

Спікери обговорять засоби забезпечення відповідальності за порушення та злочини, вчинені у контексті російської агресії проти України.

Захід відбудеться 27 вересня 2022 року, 14:00-15:30 за центральноєвропейським часом (CET) / 8:00-9:30 за східним часом (ET).

Вітальне слово: Ясминка Джумхур, членкиня Незалежної міжнародної комісії ООН із розслідування подій в Україні.

Серед спікерів: Андрій Костін, Генеральний прокурор України, та Антон Кориневич, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України.

Подія транслюватиметься у прямому ефірі о 14:00 CET / 8:00 ET 27 вересня 2022 року за посиланням.

Related posts
НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Події

12 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права на тему: «Бізнес і правоохоронці. Що змінилось під час воєнного стану?»

Події

05 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з права міжнародної торгівлі на тему: «Митний безвіз: АЕО, NCTS та інші нові абревіатури для бізнесу»

Збір доказів воєнних злочинівМіжнародна підтримкаНовини

Міжнародна юридична фірма PILPG реалізує проєкт «Ініціатива відповідальності за воєнні злочини, вчинені під час війни в Україні»