Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаПодії

В рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини 27 вересня відбудеться онлайн-захід, присвячений обговоренню забезпечення відповідальності РФ за злочини в Україні

27 вересня 2022 року в рамках 51-ї сесії Ради ООН з прав людини відбудеться онлайн-захід на тему «Вивчення варіантів підзвітності для України».

Подія організована Public International Law & Policy Group у партнерстві з Постійним представництвом України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві та спонсорується 42 членами Групи друзів підзвітності, яка об’єднує прагнення забезпечити  відповідальність за агресію проти України

У заході візьмуть участь представники Незалежної міжнародної комісії ООН із розслідування подій в Україні, високопосадовці України та видатні експерти в галузі міжнародного права.

Спікери обговорять засоби забезпечення відповідальності за порушення та злочини, вчинені у контексті російської агресії проти України.

Захід відбудеться 27 вересня 2022 року, 14:00-15:30 за центральноєвропейським часом (CET) / 8:00-9:30 за східним часом (ET).

Вітальне слово: Ясминка Джумхур, членкиня Незалежної міжнародної комісії ООН із розслідування подій в Україні.

Серед спікерів: Андрій Костін, Генеральний прокурор України, та Антон Кориневич, Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України.

Подія транслюватиметься у прямому ефірі о 14:00 CET / 8:00 ET 27 вересня 2022 року за посиланням.

Related posts
Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Події

28 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юрист у новому інноваційному світі»

Події

10 лютого 2023 відбудеться захід Форуму молодих юристів на тему: «Юридичний дизайн або як зробити його більш доступним та зрозумілим кожному»

Новини партнерівПодії

10-11 лютого відбудеться Онлайн-Курс “English at Work Made Easy!” («Англійська на роботі — це легко!»)