Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниНовини партнерівПодії

10 жовтня стартує курс «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства»

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development – TLI) запрошує практикуючих юристів та студентів-правників приєднатись до курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства». TLI – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України. 

Курс розрахований на два семестри – 10 тижнів восени та 10 тижнів весною (одна пара в тиждень, о 20:00 у середу). Осінній семестр 2022-2023 навчального року стартує 10 жовтня та відбуватиметься онлайн (Zoom). 

Дана програма викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою без перекладу.

Відвідавши 80% пар, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу. 

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити літнє стажування протягом трьох тижнів у онлайн або оф лайн форматі. 

Увага! Участь безкоштовна. Кількість місць обмежена. Кінцева дата реєстрації на курс 03.10.2022.

  • Сайт TLI: http://leavittinstitute.org
  • Facebook: https://www.facebook.com/TLIWorldwide
  • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOmBlg4kcD1pjLGVChVrH4w

Зі всіх питань можете писати на сторінку в Facebook або контактній особі – Оксані Карпенко, oksana.karpenko24@gmail.com.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!