Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

100 днів, які світ ніколи не пробачить і ніколи не забуде

8 років із дня в день Україні доводиться виборювати свою волю, свої кордони та життя свого народу. Страшна війна, яку розпочала Росія, забрала не лише сотні тисяч життів і сімей, вона розділила існування Всесвіту на «до» та «сьогодні». Це «сьогодні» вже триває 8 років і набуло ще жахливішого значення за останні 100 днів.

Починаючи з 24 лютого 2022 року, розпочався новий розділ історії. В цій історії вже немає Російської Федерації та Республіки Білорусь. У цій історії є незламна, сильна, єдина Україна та країни, які щоденно підтримують нашу державу, докладають зусиль, аби вберегти планету від ще страшнішої катастрофи, допомагають більш ніж 5,5 млн людей, які вимушено покинули домівки та виїхали за кордон, рятуючись від війни, жорстоких вбивств і катувань.

За останні 100 днів ми точно стали сильнішою нацією, але ціна цього занадто дорога. За наше життя щодня платять кров’ю. Ніхто не має права бути байдужим. У боротьбі з країною-агресором кожен українець має робити максимум!

Для притягнення до відповідальності винних осіб у цій війні, необхідно фіксувати всі можливі докази злочинів РФ. За кожну смерть, за кожне страждання, масові зґвалтування, примусові депортації мирного населення України з окупованих територій до Росії чи Білорусі, за всі-всі варварські діяння має бути покарана влада, що видає накази та кожен безсердечний виконавець.

Тож нагадуємо, що документувати злочини можна через додаток EyeWitness to Atrocities. Це допоможе українським органам влади та Міжнародному кримінальному суду швидше та ефективніше розслідувати воєнні злочини Росії проти України.

Також на базі Асоціації правників України працює гаряча лінія з надання безоплатної юридичної допомоги. Всі, у кого виникають питання/проблеми юридичного характеру, пов`язані з військовими діями РФ та воєнним станом, можуть звернутися та отримати кваліфіковану допомогу від правників.

Із перших днів повномасштабної війни Асоціація правників України докладає зусилля, щоб ізолювати країни-агресорів від світу та міжнародної співпраці, допомогти українцям із вирішенням юридичних питань, підтримати юристів, які вимушено переїхали до інших країн. На нашому спеціальному сайті, присвяченому російській агресії, є корисні розділи з інформацією щодо міграції, працевлаштування юристів за кордоном , інструкціями щодо збору доказів воєнних злочинів, а також розділ із публічними зверненнями та заявами, які допомагають українським правникам закликати міжнародні спільноти та організації підтримувати Україну!

Пам`ятайте, що ніхто не один, а в єдності наша сила!

Бережіть себе, підтримуйте захисників і волонтерів та відстоюйте наше майбутнє на своїх фронтах!

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів