Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

19 травня відбудеться панельна дискусія «Притягнення до відповідальності за масові звірства: постійна підтримка, необхідна для виконання слідчих мандатів ООН»

Від Сирії до Південного Судану, а нещодавно й України, слідчі групи Організації Об’єднаних Націй встановлюють правду і збирають докази потенційних міжнародних злочинів, щоб допомогти закласти основи майбутньої відповідальності. До звіту «Притягнення до відповідальності за масові звірства: постійна підтримка, необхідна для виконання слідчих мандатів ООН», що готується до публікації, включено дві можливі моделі для створення і кращої підтримки слідчого потенціалу ООН.

Ці парадигми разом із загальними висновками звіту обговорюватимуться групою високого рівня 19 травня 2022 року, з 15:00 до 16:30 BST (з 16:00 до 17:30 за Женевським часом) у Палаці Націй, зал XXIII у Відділенні Організації Об’єднаних Націй у Женеві, Швейцарія.

Для участі у заході необхідна реєстрація. Захід безкоштовний і транслюватиметься у прямому ефірі. Всі, хто зареєструються, отримають  посилання.

РЕЄСТРАЦІЯ

Звіт є результатом дворічного дослідження, проведеного Міжнародною асоціацією юристів (IBA) у співпраці з Інститутом етики, права та збройних конфліктів (ELAC) Оксфордського університету та Центром запобігання злочину геноциду ім. Саймона-Скьодта (CPG) Меморіального музею Голокосту США.

Детальна інформація про захід – за посиланням.

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

Події

14 липня відбудеться захід Комітету АПУ з цивільного, сімейного та спадкового права на тему: «Шлюб та народження дітей в умовах воєнного стану»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь