Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права

Нам сьогодні 20!

Звичайно, ми мріяли про щось грандіозне. Але повномасштабна війна змінила все. Тому ми не святкуємо, але наші плани залишаються грандіозними  – перемога і справедливе покарання для всіх воєнних злочинців. 

Шлях, який пройшла АПУ за 20 років, надзвичайно бурхливий, сповнений визначними подіями, успіхами і досягненнями. Сьогодні ми всі, українці, творимо нову історію. Але наша відповідальність – на правовому фронті.

Війна – своєрідний тест на витривалість. І ми його проходимо: ми стали більш сильними, стійкими та впевненими в тому, що діємо правильно. Нас чує міжнародна спільнота і підтримує держава.

І тому, коли 30 листопада 2002 року Установчий з’їзд прийняв рішення про створення Асоціації правників України, відбулося зародження потужної організації, яка сьогодні є рушійною силою відновлення верховенства права в Україні.

Ми пишаємося тим, що сьогодні АПУ – це: 7000 членів, 27 комітетів, 23 регіональних відділення, більше 550 заходів на рік, десятки законодавчих пропозицій щорічно та безліч ініціатив і проєктів. Незмінними залишаються лише наші цінності: повага до верховенства права, захист прав людини, розвиток юридичної професії та відстоювання професійних прав юристів, а тепер – і протидія агресії проти України на правовому фронті.

Дякуємо кожному члену Асоціації за спільні цінності, плідну роботу, відданість професії та безупинне бажання рухатися вперед! We dream big! And we will win!

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!