Ви маєте змогу допомогти АПУ

НовиниПодії

25 серпня відбудеться онлайн-дискусія «Відшкодування воєнних збитків Україні: роль кримінального процесу»

Кримінальний процес може стати одним із важливих важелів для відшкодування воєнних збитків і протистояння російській агресії. Чи достатньо ефективно Україна використовує ці інструменти і який існує потенціал? Запрошуємо на дискусію «Відшкодування воєнних збитків Україні: роль кримінального процесу».

Організовує захід Центр Дністрянського за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проєкту «#Compensation4UA/Відшкодування воєнних збитків для України. Розробка моделей юридичного та інституційного механізму відшкодування», та Асоціації правників України.

Дата та час: 25 серпня 2022 року об 16:00 год

Формат: онлайн (Zoom).

Мова заходу: українська

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова. Участь у події – безкоштовна. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Спікери:

Маркіян Бем, адвокат, експерт Центру Дністрянсього, юрист Європейського суду з прав людини (2015-2019);

Андрій Слюсар, адвокат ЮФ «Василь Кісіль і партнери», прокурор (2007-2016).

Модератор:

Іван Городиський, член Правління АПУ,  директор Центру Дністрянського.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (093) 993-93-51 або пишіть на адресу: horodyskyy@dc.org.ua. Контактна особа – Іван Городиський.

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Події

12 жовтня відбудеться захід Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права на тему: «Бізнес і правоохоронці. Що змінилось під час воєнного стану?»