Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

26-27 жовтня 2022 відбудеться XІ Податковий форум

Асоціація правників України запрошує на традиційну подію осені – XІ Податковий форум, який проходитиме на платформі ZOOM (онлайн) 26 та 27 жовтня 2022 року.

Цього року обговоримо податкові виклики під час війни, міжнародне оподаткування, трансфертне ціноутворення, податкову прозорість, податкову політику в розрізі Програми з відновлення України, інвестиційну привабливості України після війни та, звичайно ж, поспілкуємось із суддями.

Попередня програма*

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Внесок за участь здійснюється на ваш розсуд у вигляді донату. 20% всіх внесків ми передаємо на підтримку військових. Інші кошти будуть використані на організацію заходу та підтримання інституційної спроможності Асоціації правників України.

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу