Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовиниПодії

27 вересня відбудеться Семінар HELP для юристів, які допомагають українським біженцям

27 вересня 2022 року Рада Європи, Європейський Союз та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у співпраці з Варшавською асоціацією адвокатів організовують семінар у Варшаві для українських юристів і національних менеджерів з питань притулку та міграції електронної навчальної платформи (Asylum/Migration HELP e-Desk) щодо європейської юридичної практики та процедури з фокусом на допомогу українським біженцям.

Захід відбудеться 27 вересня 2022 року, з 8:45 до 18.00 (за варшавським часом) і транслюватиметься онлайн. Інформація про трансляцію буде надана найближчим часом на ресурсах організаторів.

Мови: англійська та українська.

Семінар має на меті надати українським та європейським фахівцям-юристам, які допомагають особам, вимушено переміщеним через війну, найактуальнішу інформацію про різні європейські та національні процедури та практики щодо, зокрема, імплементації Директиви ЄС про тимчасовий захист і відповідних міжнародних та європейських стандартів.

У ньому візьмуть участь експерти Генерального директорату Європейської Комісії з питань міграції та внутрішніх справ, Агентства Європейського Союзу з питань притулку, Регіонального бюро УВКБ ООН для Європи та Офісу у Польщі, а також представники польської адвокатури для обговорення правових аспектів допомоги українським біженцям у Європі та основних викликів, пов’язаних із наданням цієї допомоги.

Семінар організовано проєктом HELP «Підтримка контекстуалізації модулів/курсів HELP для юристів під час війни в Україні», який також передбачає юридичну адаптацію курсів HELP, створення онлайн-простору на платформі HELP та тренінги “рівний рівному” для менеджерів із питань міграції та притулку навчальної електронної платформи HELР.

Більше інформації (англійською):

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!