Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

65 тисяч гривень було зібрано на потреби ЗСУ під час благодійного турніру з шахів серед юристів

З нагоди Дня захисників і захисниць України, свята Покрови Божої Матері та Дня українського козацтва у Міністерстві юстиції України 15 жовтня 2022 року відбувся благодійний турнір зі швидких шахів серед юристів на підтримку ЗСУ. Організаторами турніру виступили Міністерство юстиції України та Шаховий клуб «Шахіст».

Завдяки обов’язковим благодійним внескам учасників турніру було зібрано і перераховано на спеціальний рахунок у Нацбанку на потреби ЗСУ 65 тисяч гривень!

Міністр юстиції Денис Малюська зазначив: «Коли наші захисники зі зброєю воюють на фронті, ми маємо теж воювати, але своїм розумом: розвивати тактичні та стратегічні навички, прораховувати ходи, концентруватися – усе це саме про гру в шахи. Тому ми маємо культивувати цей вид спорту саме серед юристів. Я вдячний усім, хто долучився до організації такого благодійного турніру та сподіваюсь, що такі ж проводитимуться на регулярній основі».

Участь у шаховому турнірі взяли 78 учасників. Серед них – адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, співробітники юридичних компаній, державних органів, установ тощо.Долучились також представники Укртрансбезпеки, юридичний департамент якого додатково перерахував на потреби ЗСУ 8 400 грн.

Підтримку турніру надали Юридична компанія Legrant,  Адвокатське бюро «Айрапетов і партнери», Адвокатське об’єднання Aver Lex.

Асоціація правників України виступила інформаційним партнером заходу.

Дякуємо усім, хто долучився до турніру! Бажаємо колегам не лише перемог у шахах, а й досягнення найкращих результатів у професійній діяльності.

Більше про переможців благодійного турніру читайте тут.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів