Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

7 вересня відбудеться Онлайн-інтерв’ю з Марком Елісом, Виконавчим директором Міжнародної асоціації юристів (IBA)

Асоціація правників України запрошує вас взяти участь в онлайн-інтерв’ю з Марком Елісом, Виконавчим директором Міжнародної асоціації юристів (IBA).

Доктор Еліс є одним із провідних світових експертів у галузі міжнародного права. Марк працював радником з правових питань Незалежної міжнародної комісії з Косово та був призначений консультантом ОБСЄ щодо створення Сербського трибуналу з воєнних злочинів. Він був активно залучений до діяльності Верховного трибуналу Іраку, а також виступав юридичним консультантом команди захисту Нуон Чеа під час провадження у Надзвичайних палатах судів Камбоджі (ECCC). Він також допомагав у справі Хашіма Тачі в Спеціальній палаті Косово (KSC).

У 2013 році доктор Еліс був включений до Списку Помічників Захисту Міжнародного кримінального суду. У 2015 році він був призначений головою створеної ООН Консультативної групи з питань захисту Механізму міжнародних кримінальних трибуналів (раніше МТКЮ та МТР).

Крім того, саме Марк Еліс ініціював створення EyeWitness to Atrocities – застосунку для мобільних телефонів, завдяки якому можна зберігати докази воєнних злочинів.

Модераторка інтерв’юІнна Ліньова, Виконавча директорка Асоціації правників України.

У фокусі інтерв’ю:

  • Історичні трибунали з питань воєнних злочинів. Які їх ознаки чи мандат можуть бути застосовними для ситуації в Україні?
  • Які кроки необхідні для забезпечення відповідальності винних у скоєних в Україні злочинах?
  • Як міжнародне право може розглядати злочин агресії проти України?
  • Як IBA підтримувала інші країни зі збройними конфліктами?
  • та інші.

Дата та час: 7 вересня 2022 року, 16:30-17:30 за київським часом.

Формат: online.

Мова заходу: англійська з синхронним перекладом на українську.

Для участі у заході попередня реєстрація за посиланням обов’язкова. Участь у події – безкоштовна. Зверніть увагу! В реєстраційній формі ви можете залишити питання до пана Еліса, яке буде озвучено модераторкою під час заходу.

Посилання на трансляцію буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Якщо Вам подобається наш формат і Ви готові підтримати нас, переходьте за посиланням. Будь-який внесок нині дуже важливий. Ми хочемо зробити все можливе, аби й надалі без перешкод втілювати онлайн заходи.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!