Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

8 листопада 2022 року відбудеться І Форум з трудового права

Асоціація правників України запрошує до участі в І Форумі з трудового права, який проходитиме на платформі ZOOM (онлайн) 8 листопада 2022 року.

Під час заходу планується подискутувати стосовно багатьох проблемних питань трудових відносин в умовах воєнного стану, поглянути та спрогнозувати шляхи для подальшого розвитку трудового законодавства та звернутись до судової практики щодо розгляду трудових спорів.

Програма*

*програма є попередньою і може бути змінена організаторами

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов’язкова.

Персональний лінк для підключення буде надіслано кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Зверніть увагу, участь у події – безкоштовна. Організаційний комітет заходу щоденно працює над наповненням програми, щоб в цей нелегкий для кожного час, кожен зацікавлений отримав доступ до якісного контенту. Внесок за участь здійснюється на ваш розсуд у вигляді донату. 20% всіх внесків ми передаємо на підтримку військових. Інші кошти будуть використані на організацію заходу та підтримання інституційної спроможності Асоціації правників України.

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу