Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Aequo — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що юридична фірма Aequo продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

Aequo — одна із провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і розв’язанні спорів. Aequo визнано юридичною фірмою року в Україні на церемонії Chambers Europe Awards 2022 й однією з найбільш інноваційних юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2022. 

Aequo — юридична фірма-піонер у сфері ESG, яка належить до числа соціально-відповідальних компаній, що дотримуються цілей сталого розвитку, та отримала численні визнання міжнародних рейтингів у сфері ESG. У 2018 році Aequo стала першою національною юридичною фірмою, яка приєдналася до Глобального договору ООН.

«Підтримка АПУ зараз важлива як ніколи задля укріплення її авторитету, зокрема на міжнародній арені. Адже Асоціація правників України має відігравати важливу роль у відбудові та модернізації нашої країни», — каже Анна Бабич, виконавча партнерка Aequo, членкиня Правління АПУ.

Щиро вдячні команді Aequo за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів