Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

AGA Partners продовжує партнерство з АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що AGA Partners продовжує співпрацю з АПУ як партнер у 2023 році!

Юридична фірма AGA Partners має 18-річний досвід успішного представництва інтересів клієнтів із більш ніж 30 юрисдикцій. Практика розв’язання спорів і міжнародного арбітражу AGA Partners визнана світовими рейтинговими агентствами. Бездоганну якість послуг у сфері міжнародної торгівлі й агробізнесу підтверджують список виграних справ і високі оцінки провідних компаній Європи. AGA Partners є визнаним лідером у сфері сімейного права та приватних клієнтів, представляючи інтереси клієнтів на найвищому рівні не тільки в Україні, а й за кордоном.

З Асоціацією правників України AGA Partners поєднують багато років співпраці, а минулого року наша синергія лише посилилась. Юристи компанії, що є головами та членами рад комітетів Асоціації, проводили на базі АПУ заходи щодо реалій воєнного часу. Керуюча партнерка AGA Partners Амінат Сулейманова, ставши членкинею Правління АПУ, брала активну участь в обговоренні законодавчих змін та ініціатив, у пошуку та розробці механізмів притягнення Росії до відповідальності за вчинення всіх злочинів на території України.

Віримо, що 2023 рік принесе нам перемогу та багато спільної роботи з відбудови країни. У планах AGA Partners — поглиблення партнерства з АПУ й подальша тісна співпраця на благо України.

Щиро вдячні команді AGA Partners за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів