Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Академія ГУСПОЛ та Європейський інститут післядипломної освіти запрошують науковців взяти участь у написанні восьмого тому колективної монографії «Деліктологія»

Академія ГУСПОЛ (Чехія) і офіційний представник Академії в Україні – Громадська організація «Європейський інститут післядипломної освіти» запрошує науковців викладачів, аспірантів, студентів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у написанні ВОСЬМОГО ТОМУ колективної монографії «Деліктологія».

Напрацювання з права, філософії, соціології, політології, педагогіки, психології, економіки, менеджменту, криміналістики та інших наукових дисциплін, в яких відображені наукові здобутки, що сприятимуть всебічному забезпеченню правоохоронної діяльності, захисту прав і свобод людини та розвитку комплексного напряму наукових досліджень – деліктологія, будуть гідно представлені на європейському науковому просторі.

До наукової праці, опублікованої у країні Європейського Союзу, з присвоєнням їй UDC та міжнародного номера ISBN, будуть включені комплексні і ґрунтовні дослідження щодо протидії правопорушенням (злочинам і проступкам) обсягом 40 сторінок у формі розділів монографії, написані українською, чеською, російською або англійською мовами. Кількість співавторів не повинна перевищувати трьох вчених.

Вартість участі у публікації становить 2600 грн.

Термін подачі матеріалів – до 10 листопада 2022 року включно.

Щодо детальної інформації про участь у колективній науковій праці звертайтесь за номером телефону +380988077708 та на e-mail: eipe.ucoz@gmail.com .

 Ознайомитися з попередніми випусками можна за посиланням.

Детальніше – тут.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!