Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Академія європейського права пропонує українським правникам стипендії та безкоштовну участь у заходах

Війна Російської Федерації проти України змусила багатьох українців покинути свої домівки і шукати прихисток за кордоном. Мільйони українських біженців повинні мати можливість реалізувати свої права. Для відновлення країни будуть потрібні фахівці-практики, які добре знаються на верховенстві права, тим більше, що заявка України на членство в ЄС перебуває на розгляді.

З огляду на це Академія європейського права (The Academy of European Law, ERA) пропонує практикуючим правникам з України безкоштовно скористатися навчальними програмами:

• Українські юристи, судді, прокурори зможуть безкоштовно брати участь у майбутніх програмах ERA за ключовими темами, такими як закон про притулок, міграційне право та права людини. Майбутні заходи з питань прихистку, міграції та прав людини тут

• Українські практики також мають можливість подати заявку на стипендіальну програму ERA, яка може повністю покрити витрати на будь-який юридичний тренінг ERA. Додаткова інформація про стипендіальну програму ERA за посиланням

Related posts
Новини

Наш голос ще гучніший: до лав АПУ приєдналися 17 правників

Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь