Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

Американська асоціація юристів закликала ООН розслідувати воєнні злочини Росії в Україні

Палата делегатів Американської асоціації юристів (American Bar Association, ABA) 9 серпня 2022 року прийняла Резолюцію 405 Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (New York State Bar Association, NYSBA), яка засуджує вторгнення Росії в Україну та просить ООН розслідувати воєнні злочини.

Резолюція 405 закликає Генеральну Асамблею ООН уповноважити Генерального секретаря заснувати міжнародні трибунали з воєнних злочинів для визначення того, чи Російська Федерація та її посадові особи порушили міжнародне право в Україні.

«Важко уявити серйознішу загрозу верховенству закону, ніж неспровоковане вторгнення Росії до суверенної держави. Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк вважає, що підтримка верховенства права вимагає від нас закликати Генеральну Асамблею ООН створити слідчий орган для визначення та заслуховування доказів воєнних злочинів», – сказала Президентка NYSBA Шеррі Левин Уоллах.

Згідно зі звітом резолюції, NYSBA прагнула підтримати Україну зі зростанням напруженості у відносинах з Росією. У грудні 2021 року Міжнародна секція NYSBA та Асоціація правників України уклали меморандум про співпрацю, а на базі АПУ було відкрито Відділення NYSBA в Україні. 15 лютого Міжнародна секція NYSBA та АПУ сформували Ukraine Task Force, що займалася питаннями гуманітарної та юридичної допомоги українцям. Через дев’ять днів Росія вторглася в Україну.

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!