Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Анна Огренчук та Інна Ліньова розповіли ABA Journal про роботу правників в Україні під час військової агресії РФ

Коли Російська Федерація розпочала воєнні дії проти України, Асоціація правників України у відповідь негайно закликала Сполучені Штати Америки, Європейський Союз та його країни-члени, інші країни Європи і світу ввести санкції проти урядів Російської Федерації та Республіки Білорусь, зокрема закрити небо, повністю блокувати доступ країн-агресорів до системи SWIFT та валютного ринку, ввести повне ембарго на постачання нафти і газу з Російської Федерації, та інші заходи.

Вчора, 4 березня, ABA Journal (журнал Американської асоціації юристів) опублікував інтерв’ю, у якому Анна Огренчук, Президентка АПУ, керуюча партнерка Юридичної групи LCF, та Інна Ліньова, виконавча директорка АПУ, розповіли, що відбувається в Україні, якими є пріоритетні напрямки діяльності АПУ та що, на думку правової спільноти, слід зробити, щоб зупинити країни-агресори.

В інтерв’ю лідерки АПУ зазначили, що Асоціація звернулася з відкритим листом до Уряду Сполучених Штатів Америки та Урядів Європейських країн. АПУ закликає США, Європейський Союз та країни Європи без зволікань вжити додаткових санкції, зокрема накласти повне ембарго на поставку газу та нафти з Росії, ПОВНІСТЮ відключити Російські та Білоруські банки від системи SWIFT, закрити небо над Україною та інші. Всіх українських та іноземних юристів Асоціація просить підтримати та розповсюдити цей заклик!

Також АПУ звертається до своїх колег по всьому світу підписати петицію про створення спеціального трибуналу для високопосадовців Росії та Білорусі. Повний текст інтерв’ю доступний за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман