Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовиниПодії

Онлайн-зустріч із Головою Верховного Суду  «Поточний стан і проблеми судочинства у зв’язку з війною»

Асоціація правників України запрошує Вас на онлайн зустріч із Головою Верховного Суду – Всеволодом Князєвим, присвячену обговоренню особливостей роботи судової системи України в умовах війни, що відбудеться 8 квітня 2022 року з 12:00 до 14:00.

На Вас чекають дві години відкритого спілкування і відповідей на десятки запитань за ключовими блоками:

  • забезпечення безперервного здійснення правосуддя в умовах війни;
  • розширення процесуальних можливостей для органів судової влади через законодавство;
  • проблеми, з якими стикнулася судова влада у зв’язку з воєнними діями на території України.

Подія відбудеться під модеруванням Анни Огренчук, Президентки Асоціації правників України, керуючої партнерки Юридичної групи LCF, та Андрія Романчука, Віце-президента Асоціації правників України, керуючого партнера ЮК MORIS.

Зустріч передбачає можливість кожного учасника заздалегідь поставити своє питання Голові Верховного Суду та отримати на нього змістовну відповідь.

Питання можна залишити під час проходження реєстрації на вебінар або надіслати на електронну адресу: conference@uba.ua до 12:00 7 квітня 2022 року.

Увага! Для участі у заході попередня РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА за ЛІНКОМ. Участь у події – БЕЗКОШТОВНА. Посилання для підключення буде направлено кожному зареєстрованому учаснику на його електронну адресу.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення: онлайн (платформа ZOOM).

Координаторка
Тетяна Осауленко
conference@uba.ua

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел.: +38 (063) 792-30-99 (дзвінки або повідомлення можливі лише на Viber, WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: conference@uba.ua.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва