Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

АПУ нагородила переможців UBA Best Young Lawyer Award

Минулого року Асоціація правників України започаткувала Щорічну премію UBA Best Young Lawyer Award. У грудні 2021-го було обрано переможців Премії UBA – молодих юристів Дмитра Мельніка, Владислава Штагера, Михайла Процайла, Микиту Жукова.

Ми планували урочистий захід, щоб з пошаною відзначити переможців. На жаль, війна змінила всі плани і звичний ритм життя для всіх.

Заплановані заходи АПУ були скасовані, а вся діяльність Асоціації була переорієнтована на роботу для боротьби з російською агресією та підтримку правників у цей складний для всіх час.

Але ми дуже хочемо, щоб про переможців премії UBA Best Young Lawyer Award не забули, адже вони заслужили це звання своїми досягненнями у професійній практиці та помітним внеском у розвиток юридичної спільноти і громадянського суспільства.

Тому АПУ передає фіналістам грошові премії та нагадує, що надаватиме підтримку у розвитку і реалізації професійних проєктів від АПУ.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо шалених успіхів на юридичному фронті!

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США