Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

АПУ нагороджено відзнакою IBA за надзвичайне лідерство та відданість захисту прав людини і верховенства права в Україні

30 жовтня 2022 року під час церемонії відкриття Щорічної конференції Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association, ІВА) у м. Маямі, США, Асоціацію правників України (АПУ) було нагороджено спеціальною відзнакою ІВА «За надзвичайне лідерство та відданість захисту прав людини і верховенства права в Україні». Відзнаку отримала Анна Огренчук, Президентка АПУ.

Приймаючи нагороду від Президента ІВА Стернфорда Мойо, Анна зазначила: «Ця нагорода насправді належить усім юристам України: адвокатам, суддям, прокурорам, нотаріусам, виконавцям та багатьом іншим правникам. Вона належить моїм мужнім і безстрашним колегам, які захищають Україну від зла сучасності, що виросло поруч з нами. Деякі юристи протистоять агресії РФ зі зброєю на лінії фронту, а деякі – виконуючи свій обов’язок із захисту верховенства права.

АПУ вдячна міжнародній світовій спільноті за підтримку. Спільно з IBA ми разом допомогли тисячам українців шляхом надання безоплатної правової допомоги з питань, пов’язаних з війною, задокументували понад 20 тисяч цифрових доказів воєнних злочинів за допомогою додатку EyeWitness for Atrocities, об’єднали правників навколо ідеї необхідності створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України та багато іншого для захисту верховенства права в Україні.

Але попереду ще більше викликів. Обов’язок юристів – розірвати ланцюг злочинів і безкарності РФ та відновити справедливість. 

І ми впевнено рухаємося у цьому напрямку разом з вами».

Приєднатись до АПУ можна за посиланням.

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!