Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

АПУ, NYSBA та GAN в рамках Меморандуму про співпрацю спрямовують зусилля на навчання юристів, слідчих та інших осіб міжнародному кримінальному праву

З початку повномасштабного вторгнення Росії до України Асоціація правників України (АПУ), Global Accountability Network (GAN) та Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (The New York State Bar Association, NYSBA) об’єднали зусилля, щоб українські та міжнародні правники мали можливість реалізувати спільні заходи для відновлення верховенства права.

Так, АПУ, NYSBA та GAN зобов’язалися підтримувати та захищати верховенство права, яке порушене з огляду на ймовірно скоєні міжнародні злочини Російською Федерацією, якщо їх буде доведено в суді або трибуналі відповідної юрисдикції. Така позиція закріплена у Меморандумі про співпрацю.

Зокрема, у документі йдеться, що ефективний розгляд ймовірних воєнних злочинів, скоєних Росією, може здійснити Міжнародний спеціальний трибунал. Сторони зазначають, для того, щоб спеціальний трибунал функціонував справедливо та ефективно, існує потреба в навчанні юристів, слідчих та інших осіб щодо міжнародного кримінального права, збирання доказів для використання на підтримання обвинувачення згідно з міжнародним кримінальним правом, і переслідування злочинів, як це визначено міжнародним кримінальним правом.

Саме для цього сторони об’єднують зусилля для розробки і підтримки відповідних освітніх програм, включаючи безперервну юридичну освіту та громадську юридичну освіту, а також поширення відповідних навчальних матеріалів.

Документ підписали Президентка АПУ Анна Огренчук, Виконавча директорка GAN Кейт Пауерс, та Президентка NYSBA Шеррі Левін Воллах.

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів