Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

АПУ об’єднує зусилля заради ПЕРЕМОГИ

Асоціація правників України завжди була і залишається спільнотою, що об’єднує правників з усіх куточків України. На жаль, з огляду на вторгнення Росії багато ініціатив АПУ стали неможливими. І наразі у цей нелегкий для України і кожного з нас час ми як ніколи потребуємо єднання, тож ініціюємо створення механізму взаємної допомоги серед членів АПУ. Кожен член Асоціації, якому необхідна допомога або який сам готовий надати її своїм колегам, може залишити свій запит за посиланням. Запрошуємо колег долучитися до ініціативи і підставити один одному плече підтримки! Разом до перемоги!

Пропонуємо наступний формат взаємодії:

1. Заповнення форми за посиланням.

Зазначте, будь ласка, якої допомоги ви чи ваші близькі потребуєте та/чи яку ви чи ваші близькі знайомі (на яких ви можете покластись) можуть надати. Ми не маємо обмежень в категоріях. Якщо ви не знаходите категорію в переліку – обирайте «інше». Ми будемо розширювати список.

2. Щоденно, двічі на день ми переглядатимемо заявки та пропозиції та будемо сконтактовувати осіб, які можуть бути взаємокорисними. Якщо протягом доби з дня надходження запиту ми не матимемо пропозицій, які можуть допомогти його вирішити — ми додатково з вами зв’яжемось.

Консолідуйтесь, допомагайте та підтримуйте один одного.

Разом наш голос не тільки гучніший, а й сильніший та непереможніший!

Поширюйте інформацію про ініціативу серед своїх колег.

Застереження! 

Мета ініціативи – створення можливості бути взаємокорисними членами АПУ. Ініціатива має виключно інформаційно-рекомендаційний характер для членів АПУ. Асоціація правників України не несе відповідальності за результати отриманої допомоги.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва