Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

АПУ об’єднує зусилля заради ПЕРЕМОГИ

Асоціація правників України завжди була і залишається спільнотою, що об’єднує правників з усіх куточків України. На жаль, з огляду на вторгнення Росії багато ініціатив АПУ стали неможливими. І наразі у цей нелегкий для України і кожного з нас час ми як ніколи потребуємо єднання, тож ініціюємо створення механізму взаємної допомоги серед членів АПУ. Кожен член Асоціації, якому необхідна допомога або який сам готовий надати її своїм колегам, може залишити свій запит за посиланням. Запрошуємо колег долучитися до ініціативи і підставити один одному плече підтримки! Разом до перемоги!

Пропонуємо наступний формат взаємодії:

1. Заповнення форми за посиланням.

Зазначте, будь ласка, якої допомоги ви чи ваші близькі потребуєте та/чи яку ви чи ваші близькі знайомі (на яких ви можете покластись) можуть надати. Ми не маємо обмежень в категоріях. Якщо ви не знаходите категорію в переліку – обирайте «інше». Ми будемо розширювати список.

2. Щоденно, двічі на день ми переглядатимемо заявки та пропозиції та будемо сконтактовувати осіб, які можуть бути взаємокорисними. Якщо протягом доби з дня надходження запиту ми не матимемо пропозицій, які можуть допомогти його вирішити — ми додатково з вами зв’яжемось.

Консолідуйтесь, допомагайте та підтримуйте один одного.

Разом наш голос не тільки гучніший, а й сильніший та непереможніший!

Поширюйте інформацію про ініціативу серед своїх колег.

Застереження! 

Мета ініціативи – створення можливості бути взаємокорисними членами АПУ. Ініціатива має виключно інформаційно-рекомендаційний характер для членів АПУ. Асоціація правників України не несе відповідальності за результати отриманої допомоги.

Related posts
Експертна думкаНовини

Дмитро Кухнюк: Право - є мистецтвом добра і справедливості, юрист майбутнього – людина, яка повинна бездоганно володіти цим мистецтвом

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (SRA) опублікував рекомендації щодо режиму санкцій

Експертна думкаНовини

АПУ приносить користь – і кожному окремому правнику, і юридичному ринку в цілому, – Ігор Шевченко

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права