Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

АПУ отримала відзнаку Асоціації адвокатів Мадриду за допомогу юристам, що постраждали від російської агресії

Інна Ліньова, виконавча директорка Асоціації правників України, отримала від Президента Асоціації адвокатів Мадриду Хосе Марія Алонсо відзнаку АПУ за активну роботу з надання допомоги юристам, які постраждали від війни Російської Федерації проти України.

Окрім АПУ, відзнаку також отримала Моніка Калкевич, Президентка Асоціації адвокатів Варшави, за допомогу вимушено переміщеним до Польщі українцям. Неурядова організація ACCEM та її координатор юридичної служби Франсіско Рохо отримали відзнаку за надання допомоги всім українським біженцям у місті Мадриді та за виняткове управління центром біженців Посуело. Адвоката Кліффорда Генделя було відзначено за розвиток відносин між Асоціацією адвокатів Мадриду та правничою спільнотою Сполучених Штатів Америки.

Вручення міжнародних відзнак відбулось під час конференції, присвяченої 425-річчю Асоціації адвокатів Мадриду.

Ми вітаємо адвокатів Мадриду з річницею і дякуємо за визнання і співпрацю!

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва