Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

АПУ пропонує безкоштовне членство для правників, які постраждали від війни

АПУ надає можливість безкоштовного членства для українських юристів.

Така опція доступна завдяки нашим міжнародним членам, які приєдналися до Асоціації на знак підтримки української спільноти. Ми запропонували їм також сплатити додатковий внесок на користь українських правників – і вони радо долучилися.

Тож наразі маємо 11 відкритих місць для безкоштовного вступу в АПУ. 

Якщо бажаєте розвивати правову державу, долучатися до ініціатив АПУ, відстоювати права людини та професійні права колег, але наразі не маєте фінансової можливості сплатити членство – долучайтеся до спільноти. Надсилайте мотиваційний лист з коротким описом вашої ситуації на e-mail: members@uba.ua Контактна особа –  Наталія Єрмоленко, координаторка з питань членства.

АПУ прийматиме заявки у хронологічному порядку. Членами АПУ стануть перші одинадцять заявників, схвалені комісією з членства. Інші заявки чекатимуть відкриття наступного сету безкоштовного членства. Ми вже працюємо над тим, щоб значно збільшити їх кількість.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК