Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

АПУ розпочинає формування організаційних комітетів заходів I півріччя 2023

Асоціація правників України (АПУ) запрошує фахівців взяти участь у роботі організаційних комітетів з підготовки національних заходів, проведення яких заплановане на I півріччя 2023 року.

Відповідно до «Положення про підготовку ключових заходів АПУ» організаційний комітет заходу – це група осіб, які відповідають за змістовне наповнення заходу та своєчасне надання Секретаріату АПУ необхідних відомостей для організації та проведення заходу.

Зверніть увагу! Членами організаційного комітету заходу можуть бути лише дійсні члени АПУ (з оплаченим членським внеском), які є визнаними фахівцями у відповідній галузі права, окрім випадків, передбачених п. 3.6. Положення про підготовку ключових заходів АПУ

Член організаційного комітету зобов’язаний приймати активну участь у формуванні програмного наповнення Конференції / Форуму та сприяти ефективному проведенню заходу.

Для того щоб висунути кандидатуру до складу організаційного комітету заходу, необхідно до 14 лютого 2023 року (включно) подати електронну заяву кандидата в члени організаційного комітету.

Перелік заходів:

  • IV Форум з митного права (з акцентом на волонтерську діяльність)
  • VI Конференція з IT права: #ubaITconf
  • XVII Форум «Розвиток ринку юридичних послуг»
  • XII Конференція корпоративних юристів (юрисконсультів)
  • III Конференція з енергетичного права

Зверніть увагу! Формування організаційного комітету не дає гарантії  проведення заходу. Зважаючи на обставини, зумовлені збройною агресією рф, Секретаріатом АПУ (за рекомендацією організаційного комітету) може бути оголошено про відміну проведення ключових заходів у 2023 році.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: +380 (96) 742-71-07, e-mail: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа — Катерина Пищик.

Aбо пишіть на e-mail: conference@uba.ua. Контактна особа — Тетяна Осауленко

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів