Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

АПУ стала партнером Ukraine Justice Alliance

Асоціація правників України та Український Альянс Справедливості (Ukraine Justice Alliance, UJA) домовилися про співпрацю з метою посилення правової підтримки українців внаслідок військового вторгнення Росії в Україну.

UJA – це міжнародна коаліція юристів, юридичних фірм та неурядових організацій, сформована для підтримки українців та українського уряду з огляду на вторгнення Росії в Україну.

Альянс створений з метою надання безкоштовних консультацій щодо низки юридичних питань, які стосуються України, починаючи від гуманітарної допомоги до відповідальності за наслідки агресії. Члени Альянсу зобов’язались вивчати обставини справ, готувати та підтримувати звернення до національних та міжнародних судових органів щодо порушень прав людини та міжнародного права, екологічних правопорушень, а також відшкодування завданої війною шкоди.

Першочергово АПУ та Альянс працюватимуть у таких напрямках:

  • Санкції та відшкодування збитків, розробка механізму конфіскації майна РФ, що перебуває під санкціями;
  • Виконання рішень національних та міжнародних судових органів щодо воєнних злочинів Росії в Україні;
  • Експертна та матеріально-технічна підтримка українських юристів.
Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман