Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

АПУ стала спостерігачем Європейської асоціації корпоративних юристів

24 червня 2022 року в Мілані відбулась 45-та Генеральна Асамблея Європейської асоціації корпоративних юристів (The European Company Lawyers Association, ECLA), участь в якій вперше взяла Асоціація правників України. АПУ представляла членкиня Правління АПУ, партнерка ЮФ Kinstellar Ольга Ворожбит.

ECLA була заснована в 1983 році. Вона є парасольковою організацією, що включає 22 національних асоціації корпоративних юристів. Понад 38 років ECLA залишається відданою юридичній професії. Зараз організація  налічує близько 68 000 членів і представляє понад 150 000 корпоративних юристів по всій Європі.

Захід в Мілані став початком співпраці між АПУ та ECLA, що буде спрямована на задоволення потреб і розвиток сектору інхаузів України. АПУ отримала статус спостерігача в ECLA, що дозволить системно і послідовно розвивати співпрацю між українськими та європейськими корпоративними юристами.

Серед іншого, АПУ спільно з ECLA працюватимуть за наступними напрямками:

  • вдосконалення законодавства в країнах-членах щодо статусу корпоративних юристів, їх прав, обов’язків та гарантій незалежності, етики, дисциплінарної відповідальності та інших питань;
  • обговорення питань, які виникають в роботі корпоративних юристів, і є актуальними для інших країн-членів;
  • професійний розвиток інхаузів, обмін практиками, координація та співпраця корпоративних юристів та асоціацій між собою;
  • підтримка корпоративних юристів України з огляду на виклики, спровоковані війною.

Нагадуємо, опитування, нещодавно проведене АПУ спільно з LegalTalents.Report, засвідчило, що в умовах війни кожен інхауз персонально потребує насамперед такої підтримки:

  • допомоги в актуалізації існуючих знань, у професійному розвитку та освіті за кордоном;
  • допомоги з працевлаштуванням та пошуком роботи;
  • нетворкінг (обмін знаннями, досвідом, спілкування з колегами, допомога у налагодженні зв’язків та пошуку нових контактів, зокрема за кордоном).

Запрошуємо корпоративних юристів долучитись до роботи АПУ.

За бажанням підтримайте зусилля АПУ, зробивши донат за лінком. Це допоможе нам продовжувати нашу діяльність з адвокації, підвищення обізнаності та надання правової допомоги.

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК