Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

АПУ та NYSBA об’єднали зусилля у допомозі українцям в умовах війни

Вчора минув вже місяць, як триває героїчний опір України воєнному вторгненню Росії. Місяць незламності, стійкості і єднання на усіх фронтах. Про підтримку і допомогу українцям юристів з Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (NYSBA) розповіла Інна Ліньова, виконавча директорка Асоціації правників України, в інтерв’ю для ресурсу Law.com.

Головний офіс АПУ в Києві наразі не працює, більшості членів організації довелося покинути свої домівки і виїхати до безпечніших місць, а дехто взяв до рук зброю, щоб захищати Україну. Попри це, Асоціації правників України на чолі з її Президенткою Анною Огренчук, яка також є головою Відділення NYSBA в Україні, вдалося акумулювати свої зусилля і в найкоротші терміни створити безкоштовну гарячу лінію для надання юридичної допомоги українцям.

АПУ та NYSBA перебувають на постійному зв’язку. На базі NYSBA було створено Ukraine Task Force, що надає АПУ як юридичну, так і практичну інформацію, знайомить українських юристів із всесвітньо відомими експертами з міжнародного права. Окрім цього, NYSBA систематично публікує та поширює в Сполучених Штатах заяви та листи про війну української юридичної спільноти й інших юридичних і політичних груп Америки та Європи. Ukraine Task Force створює спеціалізовані команди, одна з яких, зокрема, займається міграційними питаннями і юридичною допомогою біженцям з України.

Наприклад, Анна Дабровська, партнерка Юридичної фірми Wardynski & Partners у Варшаві, розказала, що вони роблять для українських біженців (путівники з інформацією з міграційних питань, медична допомога, працевлаштування тощо).

З оригіналом статті можна ознайомитися за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман