Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликала країни Європи та світу провести аудит російської власності на їх територіях з метою забезпечення в подальшому відшкодування шкоди, завданої війною

Асоціація правників України звернулася до міністерств юстиції країн-членів Європейського Союзу, а також Великої Британії, Японії, Сінгапуру і Туреччини з проханням провести аудит власності Російської Федерації та державних підприємств Російської Федерації (де частка держави складає 51% і більше) на території своїх держав.

Також АПУ звернулась із проханням провести розслідування щодо дотримання санкційних обмежень і притягнення порушників до відповідальності.

Майно Російської Федерації, її державних підприємств та підсанкційних осіб має бути одним з джерел виплати репарацій для відшкодування фізичним та юридичним особам збитків, завданих агресією Російської Федерації в Україні.

Наразі Міністерство юстиції США, зокрема, вже почало працювати в цьому напрямку.

Українські правники закликають зазначені країни посприяти створенню механізму відшкодування шкоди за рахунок активів Російської Федерації.

Повний текст звернень – за посиланням.

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США