Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликала країни Європи та світу провести аудит російської власності на їх територіях з метою забезпечення в подальшому відшкодування шкоди, завданої війною

Асоціація правників України звернулася до міністерств юстиції країн-членів Європейського Союзу, а також Великої Британії, Японії, Сінгапуру і Туреччини з проханням провести аудит власності Російської Федерації та державних підприємств Російської Федерації (де частка держави складає 51% і більше) на території своїх держав.

Також АПУ звернулась із проханням провести розслідування щодо дотримання санкційних обмежень і притягнення порушників до відповідальності.

Майно Російської Федерації, її державних підприємств та підсанкційних осіб має бути одним з джерел виплати репарацій для відшкодування фізичним та юридичним особам збитків, завданих агресією Російської Федерації в Україні.

Наразі Міністерство юстиції США, зокрема, вже почало працювати в цьому напрямку.

Українські правники закликають зазначені країни посприяти створенню механізму відшкодування шкоди за рахунок активів Російської Федерації.

Повний текст звернень – за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман