Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликала «Сен-Гобен» негайно припинити будь-яку співпрацю з Росією

Вже 22 дні (!) армія Російської Федерації за підтримки Республіки Білорусь бомбить в Україні житлові квартали, пологові будинки, дитсадки, карети швидкої допомоги та цивільну техніку.

Такі дії Росії та Білорусі є воєнними злочинами та злочинами проти людства. Через це західний бізнес публічно оголошує про вихід з російського та білоруського ринків і закриття своїх офісів. Не дивлячись на це, Saint-Gobain Group, яка є однією з найбільших промислових груп у світі, продовжує роботу в Росії. Асоціація правників України переконана, що співпраця міжнародних компаній з Російською Федерацією дають змогу Уряду РФ продовжувати, а головне – фінансувати війну та всі звірства, які вчиняються в Україні.

З огляду на вищезазначене, АПУ закликає SaintGobain Group:

– негайно припинити будь-яку діяльність з російськими підприємствами та на території Росії до повного припинення будь-яких військових дій проти України,

– зайняти публічну позицію та відкрито закликати Уряд Російської Федерації ЗУПИНИТИ військове вторгнення в Україну.

Повний текст звернення до «Сен-Гобен» – за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман