Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликає провідні юридичні рейтинги виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь

Асоціація правників України звернулась до провідних юридичних рейтингів із закликом виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь. Відповідні листи було надіслано до Best Lawyers, Chambers, Expert Guides, GAR and GRR, IFLR1000, IP Stars, the Legal500, Women in Business Law, World Tax, WTR1000 та WWL.

Оцінювати роботу юристів, які відкрито підтримують збройну агресію РФ проти України, які порушують всі можливі принципи та норми міжнародного права, які не дотримуються основного принципу – верховенства права – буде таким самим злочином!

Блокада РФ має бути на всіх фронтах: економіка, спорт, культура і звичайно юриспруденція! Тільки спільними зусиллями і тотальною ізоляцією країни-агресора зможемо зупинити цю війну.

Текст звернення доступний за посиланням.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва