Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликає провідні юридичні рейтинги виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь

Асоціація правників України звернулась до провідних юридичних рейтингів із закликом виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь. Відповідні листи було надіслано до Best Lawyers, Chambers, Expert Guides, GAR and GRR, IFLR1000, IP Stars, the Legal500, Women in Business Law, World Tax, WTR1000 та WWL.

Оцінювати роботу юристів, які відкрито підтримують збройну агресію РФ проти України, які порушують всі можливі принципи та норми міжнародного права, які не дотримуються основного принципу – верховенства права – буде таким самим злочином!

Блокада РФ має бути на всіх фронтах: економіка, спорт, культура і звичайно юриспруденція! Тільки спільними зусиллями і тотальною ізоляцією країни-агресора зможемо зупинити цю війну.

Текст звернення доступний за посиланням.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл