Ви маєте змогу допомогти АПУ

Звернення та заявиНовини

АПУ закликає провідні юридичні рейтинги виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь

Асоціація правників України звернулась до провідних юридичних рейтингів із закликом виключити з рейтингування всі юридичні фірми та юристів Російської Федерації та Республіки Білорусь. Відповідні листи було надіслано до Best Lawyers, Chambers, Expert Guides, GAR and GRR, IFLR1000, IP Stars, the Legal500, Women in Business Law, World Tax, WTR1000 та WWL.

Оцінювати роботу юристів, які відкрито підтримують збройну агресію РФ проти України, які порушують всі можливі принципи та норми міжнародного права, які не дотримуються основного принципу – верховенства права – буде таким самим злочином!

Блокада РФ має бути на всіх фронтах: економіка, спорт, культура і звичайно юриспруденція! Тільки спільними зусиллями і тотальною ізоляцією країни-агресора зможемо зупинити цю війну.

Текст звернення доступний за посиланням.

Related posts
Експертна думкаНовини

Дмитро Кухнюк: Право - є мистецтвом добра і справедливості, юрист майбутнього – людина, яка повинна бездоганно володіти цим мистецтвом

Новини

Регулюючий орган соліситорів Англії та Уельсу (SRA) опублікував рекомендації щодо режиму санкцій

Експертна думкаНовини

АПУ приносить користь – і кожному окремому правнику, і юридичному ринку в цілому, – Ігор Шевченко

ВажливоНовини

20 років разом! – Асоціація правників України на сторожі верховенства права