Ви маєте змогу допомогти АПУ

Збір доказів воєнних злочинівНовини

АПУ запрошує правників, які спеціалізуються у кримінальному праві, долучитися до збору доказів воєнних злочинів РФ в Україні

Асоціація правників України отримала пропозицію про співпрацю від Global Rights Compliance (GRC).

GRC спільно з Офісом Генерального прокурора формують мобільні бригади для фіксації в різних регіонах України доказів воєнних злочинів РФ в Україні.

Запрошуємо правників, які спеціалізуються у кримінальному праві, володіють англійською мовою і можуть працювати офлайн в різних регіонах України, долучитися до проєкту.

Просимо надсилати СV англійською та контактну інформацію (ПІБ, номер телефону, електронна пошта) на адресу vkrasnova@uba.ua.

Дедлайн: до 18.00 год. 18 травня 2022 року.

Деталі щодо роботи мобільних бригад будуть обговорюватися під час спільного дзвінка. GRC гарантуватимуть безпеку учасників проєкту.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва