Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Арбітражного керуючого Дмитра Антоненка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно

16 серпня 2022 року Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службового обов’язку нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертночлена Ради арбітражних керуючих 1-го скликання та члена Асоціації правників України Дмитра Антоненка

Адвокат з Харкова, один з керуючих партнерів об’єднання ACF Parters Дмитро Антоненко доєднався до лав Національної гвардії України 24 лютого 2022 року. Воював у складі окремого загону спеціального призначення «Омега».  27 червня 2022 року Дмитро з побратимами зупинили наступ російських окупантів на Харківському напрямку у селі Дементіївка. Після цього ворожі реактивні системи залпового вогню розпочали обстріл позицій українських військових. Дмитро врятував життя бойових товаришів ціною власного життя, активувавши GPS-датчик БПЛА на хибній позиції та відтягнувши вогонь артилерії на себе. 

Дмитро Антоненко загинув як вірний син України! Вічна памʼять і шана герою! 

Related posts
Новини

АПУ з 4 жовтня відкриває для своїх членів безкоштовний коворкінг у Києві

НовиниПодії

Члени комітету АПУ з права міжнародної торгівлі візьмуть участь у панельній дискусії «Експорт зерна під час війни: правове регулювання у міжнародній торгівлі»

Новини

Success story: знайомство зі Світланою Погрібною, учасницею програми з пошуку житла в Сполученому Королівстві

Новини

Якими мають бути перші кроки юриста за кордоном?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.