Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Ario Law Firm — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Асоціація правників України цінує підтримку її партнерів та їхній внесок у розвиток юридичної думки й підсилення інституційної спроможності правничої спільноти. Особливо цінною ця підтримка є зараз, у складні для нашої країни часи.

Тому ми раді повідомити про те, що Ario Law Firm продовжує співпрацю з АПУ як Генеральний партнер у 2023 році!

Наші дружні стосунки з Ario тривають уже 8 років. Будемо раді представити і вам цю професійну та креативну юридичну команду.

Отже, що треба знати про Ario Law Firm:

 • Їхня команда — про здорову «спортивну» злість, яка допомагає досягати мети та здобувати важливі перемоги.
 • Їхня команда — про агресивний захист клієнтів, що не залишає шансів опонентам. Мирний час чи війна, але інтереси клієнта завжди залишаються для них у пріоритеті. Коли майже рік тому вже під самим Києвом точилися запеклі бої, столиця потерпала від постійних масованих ракетних атак, українці масово покидали країну, партнер Ario домагався в суді звільнення клієнта з-під варти. У нього все вийшло :).
 • Їхня команда — про нульову терпимість до шахраїв і недобросовісних опонентів.
 • Їхня команда — про тектонічні зміни, до яких вони не тільки можуть швидко пристосуватися, а й які часто вони самі впроваджують (мова про законотворчість, звісно).
 • Їхня команда — про професіоналізм, ефективність, креативність у розв’язанні проблем будь-якої складності у сфері реструктуризації та банкрутства, вирішення спорів, корпоративного права та M&A, кримінального права та White-Collar Crime, захисту бізнесу тощо.

Через повномасштабну російську агресію юристи Ario Law Firm опанували новий напрямок — військове право. І тепер вони присвячують десятки годин на місяць на pro bono допомогу українським військовослужбовцям. Ario Law Firm є учасником волонтерської організації Генерального штабу Збройних Сил України «Адвокати ЗСУ» й надає правові консультації та юридичний супровід військовослужбовцям та їхнім сім’ям з питань:

 • проходження військової служби;
 • притягнення до відповідальності за невиконання наказів командування;
 • фінансів;
 • надання медичних послуг особам, які беруть участь у бойових діях;
 • отримання статусу зниклого безвісти й померлого під час бойових дій;
 • урегулювання трудових питань у зв’язку з воєнним станом і бойовими діями тощо.

За активну громадську позицію та вагомий внесок Юліан Хорунжий, старший партнер Ario Law Firm, був нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Команда кримінальної практики представляє інтереси потерпілих і надає правову підтримку правоохоронним органам у зборі доказів воєнних злочинів, вчинених громадянами РФ в Україні.

Ario Law Firm та її партнери, такі як Юліан Хорунжий та Євген Грушовець, отримали визнання багатьох українських і міжнародних юридичних рейтингів, як-от Chambers Europe, Ukrainian Law Firms, The Legal 500, IFLR1000, Legal Awards, Market Leaders тощо.

Щиро вдячні команді Ario Law Firm за потужну підтримку ініціатив Асоціації правників України!

#Разом_наш_голос_гучніший #Працюємо_на_Перемогу_разом

Related posts
Новини

Зробіть Великодній подарунок дітям, які потребують допомоги

Новини

Завершено серію зустрічей в рамках Legal English Speaking Club

Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів