Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація адвокатів Daini Tokyo засудила вторгнення Росії в Україну та закликала японський уряд надати гуманітарну допомогу

Daini Tokyo Bar Association (NIBEN) опублікувала заяву, у якій засудила вторгнення Росії в Україну, а також закликала японський уряд докласти дипломатичних зусиль і надати гуманітарну допомогу.

NIBEN зазначає, що у цьому вторгненні Російська Федерація, як постійний член ООН, має можливість докласти зусиль для мирного врегулювання міжнародного конфлікту, але продовжує свою агресію, погрожуючи ядерною зброєю. Такі дії є абсолютно неприйнятними, оскільки порушують статут ООН та міжнародне право. Тому Daini Tokyo Bar Association висловлює рішучий протест проти цього.

«На основі преамбули Японської Конституції Асоціація звертається до уряду Японії з проханням докласти активних дипломатичних зусиль для досягнення перемир’я, припинення війни та надання гуманітарної допомоги українському народу», – йдеться у заяві.

Асоціація правників України висловлює вдячність Daini Tokyo Bar Association за підтримку та сприяння для припинення воєнних дій!

З листом Асоціації можна ознайомитися за посиланням.

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США