Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація адвокатів Daini Tokyo засудила вторгнення Росії в Україну та закликала японський уряд надати гуманітарну допомогу

Daini Tokyo Bar Association (NIBEN) опублікувала заяву, у якій засудила вторгнення Росії в Україну, а також закликала японський уряд докласти дипломатичних зусиль і надати гуманітарну допомогу.

NIBEN зазначає, що у цьому вторгненні Російська Федерація, як постійний член ООН, має можливість докласти зусиль для мирного врегулювання міжнародного конфлікту, але продовжує свою агресію, погрожуючи ядерною зброєю. Такі дії є абсолютно неприйнятними, оскільки порушують статут ООН та міжнародне право. Тому Daini Tokyo Bar Association висловлює рішучий протест проти цього.

«На основі преамбули Японської Конституції Асоціація звертається до уряду Японії з проханням докласти активних дипломатичних зусиль для досягнення перемир’я, припинення війни та надання гуманітарної допомоги українському народу», – йдеться у заяві.

Асоціація правників України висловлює вдячність Daini Tokyo Bar Association за підтримку та сприяння для припинення воєнних дій!

З листом Асоціації можна ознайомитися за посиланням.

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман