Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація адвокатів Литви підтримує Україну та українських юристів

Асоціація адвокатів Литви (The Lithuanian Bar Association) у листі до Асоціації правників України висловила підтримку всьому народу України і зазначила, що не може залишитися байдужою до військової агресії Росії проти України.

Щоб допомогти народу України, адвокати Литви зібрали понад 37 тис. євро, які були розподілені рівними частинами на потреби оборони та гуманітарну допомогу Україні. Також юридичні фірми та адвокати надають різноманітну підтримку в гуманітарних або оборонних цілях.

Крім того, члени Литовської асоціації вирішили надавати безкоштовні юридичні консультації українцям. Перелік адвокатів та помічників юристів, які можуть надавати послуги pro bono, опублікований на сайті Спільноти.

Лист Асоціації адвокатів Литви – за посиланням.

Асоціація правників України висловлює вдячність за таку підтримку та допомогу українцям!

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва