Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Асоціація правників України: 20 років разом!

Цьогоріч Асоціації правників України, найстаршій юридичній асоціації, виповнюється 20 років!

За два десятиліття своєї історії АПУ стала наймасштабнішою спільнотою, що об’єднує професійних і талановитих правників усіх професій з усієї країни.

Ми пишаємося тим, що сьогодні АПУ – це: 7000 членів, 27 комітетів, 23 регіональних відділення, більше 550 заходів на рік, десятки законодавчих пропозицій щорічно та безліч ініціатив і проєктів. Незмінними залишаються лише наші цінності: повага до верховенства права, захист прав людини, розвиток юридичної професії та відстоювання професійних прав юристів, а тепер – і протидія агресії проти України на правовому фронті.

Ми не святкуватимемо 20-й день народження, але запрошуємо вас провести з нами цей рік, згадати з чого все починалось і амбітно спланувати наступне десятиліття. We dream big! А якщо ви ще не з АПУ, запрошуємо вас стати частиною спільноти!

Related posts
Новини

«Класифікатор професій»: виклики та бачення реформи в контексті правничої професії, - відбувся захід АПУ та Програми USAID «Справедливість для всіх»

ВажливоНовини

Злочини РФ, вчинені з лютого до липня 2022 року в Україні, задокументовано у Другому, доповненому, звіті Global Accountability Network

Експертна думкаНовини

Сергій Козьяков: Практично всі юристи розуміють, що Україна – це невід’ємна частина європейського правового простору

Міжнародна підтримкаНовини

Знайомство з міжнародними учасниками АПУ: Тобі Кадман