Ви маєте змогу допомогти АПУ

Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

7 грудня 2022 року в рамках XI Щорічного Судового форуму Президентка АПУ Анна Огренчук та Голова Нацслужби посередництва та примирення Дмитро Кухнюк підписали Меморандум про співробітництво.

АПУ та НСПП домовились про спільний аналіз законодавства України з питань праці, соціально-трудових відносин та підготовку рекомендацій щодо його вдосконалення. Меморандум також передбачає розробку та реалізацію спільних проєктів та програм, спрямованих на запобігання та вирішення колективних трудових спорів. В контексті триваючої збройної агресії АПУ та НСПП аналізуватимуть причини виникнення конфліктів між роботодавцем та найманим працівником, формуватимуть практику її досудового врегулювання.  

«АПУ вперше укладає Меморандум з НСПП. Це важливо саме зараз, під час дії воєнного стану, бо колективні страйки заборонені, але практика свідчить, що права найманих працівників можуть бути порушені. Ми всі ці недоліки маємо врахувати та врегулювати в законодавстві», – зазначила Анна Огренчук. Крім того, вона наголосила на необхідності підтримки та розвитку політики гендерної рівності, жіночого лідерства.

АПУ та НСПП також мають намір підвищувати правову культуру сторін трудового процесу, зокрема, щодо роз’яснення прав та обов’язків найманих працівників.

Related posts
Новини

Опитування щодо удосконалення процесуального законодавства

Новини

«Соколовський і партнери» — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!

Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!