Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоЗвернення та заявиНовини

Асоціація правників України виступила з офіційною заявою щодо військових дій Російської Федерації проти України

СЬОГОДНІ О 5.00 ГОД. ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ РОЗПОЧАЛА ПОВНОМАСШТАБНІ ВІЙСЬКОВІ ДІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ.

Ракетних ударів зазнали не тільки військова інфраструктура, аеродроми, склади ресурсів та центри військового управління, але й всі аеропорти в країні та житлові будинки. Вибухи та обстріли відбуваються в Київській, Волинській, Одеській, Запорізькій, Чернігівській, Львівській, Полтавській, Кіровоградській, Херсонській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Івано-Франківській та Харківській областях. ОРГАНИ ВЛАДИ ПОВІДОМЛЯЮТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ, ПОРАНЕНИХ І БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ ОСІБ СЕРЕД ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ, І ЇХ КІЛЬКІСТЬ ПРОДОВЖУЄ ЗБІЛЬШУВАТИСЬ. Засоби масової інформації інформують про колони танків та іншої військової техніки, які намагаються перетнути державний кордон України в Чернігівській, Сумській, Луганській, Харківській областях. У деяких областях російські військові використовують символіку ОБСЄ.

У зв’язку з військовими діями в Україні введено воєнний стан по всій території з 5:30 год. 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.

У своїй промові до росіян, яка передувала військовим діям, президент РФ Володимир Путін повідомив про рішення «провести військову операцію на Донбасі з метою захисту людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму». Водночас очевидним для всього світу і України є те, що «захист українського народу» є псевдо-причиною для введення військового контингенту на територію України і здійснення таким чином тиску на Уряд України з метою впливу на її внутрішню і зовнішню політику, зокрема членство в ЄС і НАТО. Повномасштабна війна з боку Російської Федерації є продовженням ескалації збройної агресії, політичного тиску, інформаційної та економічної війн, які розпочались у 2014 році і досягли свого апогею в лютому 2022 року.

З огляду на це, АСОЦІАЦІЯ ЗНОВУ ЗАКЛИКАЄ МІЖНАРОДНУ СПІЛЬНОТУ ТЕРМІНОВО:

  1. Надати Україні зброю та обладнання для посилення спроможності української армії здійснювати військовий опір.
  2. Ввести миротворчий контингент на територію України для стабілізації ситуації.
  3. Запровадити секторальні санкції проти Російської Федерації в сферах, які є критичними для економіки та збройних сил держави-агресора.
  4. ВВЕСТИ ПЕРСОНАЛЬНІ САНКЦІЇ ПРОТИ ВСЬОГО БЕЗ ВИНЯТКУ політичного та військового керівництва Російської Федерації та їх оточення, бізнес еліти, наближеної до Президента Російської Федерації, керівників банків та юридичних осіб, причетних до здійснення агресії.
  5. Відключити Російську Федерацію від міжнародної міжбанківської системи SWIFT та блокувати доступ Російської Федерації до американського долара до ПОВНОГО ПРИПИНЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ, ВИВЕДЕННЯ ВСІХ ВІЙСЬК З ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, з Акваторій Чорного та Азовського морів та відведення від кордонів України з Росією та БілоруссюСкасувати візи всіма країнами для всіх громадян Російської Федерації до ПОВНОГО ПРИПИНЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ, ВИВЕДЕННЯ ВСІХ ВІЙСЬК З ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, з Акваторій Чорного та Азовського морів та відведення від кордонів України з Росією та Білоруссю.
  6. Скасувати візи всіма країнами для всіх громадян Російської Федерації до ПОВНОГО ПРИПИНЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ, ВИВЕДЕННЯ ВСІХ ВІЙСЬК З ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ, з Акваторій Чорного та Азовського морів та відведення від кордонів України з Росією та Білоруссю.

З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.

Related posts
Звернення та заявиНовини

Комітети АПУ звернулися з проханням врегулювати питання підтвердження права фізичних та юридичних осіб на пільги, встановлені Податковим кодексом України

Збір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

У Вашингтоні відбудеться конференція щодо Нюрнберзьких принципів: однією з тем буде Україна

Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл