Ви маєте змогу допомогти АПУ

Експертна думкаНовини

Асоціація правників України запрошує до співпраці міжнародних юристів, – виконавча директорка АПУ Інна Ліньова

Виконавча директорка Асоціації правників України Інна Ліньова у коментарях для статті Law360 Pulse зазначила, що тісна співпраця української та міжнародної правничих спільнот дає можливість збирати докази воєнних злочинів РФ в Україні, підтримувати громадян, які постраждали від війни, а також адвокувати створення спеціального трибуналу для Росії. 

Одразу після російського вторгнення в Україну в лютому як АПУ, так і міжнародна юридична спільнота зосередилися на наданні pro bono послуг українським біженцям, зборі коштів для допомоги людям, які постраждали від війни, на належному документуванні воєнних злочинів. Значна частина цією діяльності стала можливою завдяки спільним зусиллям українських юристів та міжнародних організацій, зокрема таких як Асоціація адвокатів штату Нью-Йорк (New York State Bar Association, NYSBA) та створена нею Ukraine Task Force.

Сьогодні частина уваги правників переключилася на зусилля із забезпечення відповідальності та відшкодування шкоди, завданої війною, та інші правові питання, які виникають внаслідок збройної агресії Росії. 

Щоб мати змогу продовжувати свою діяльність, АПУ відкрила двері для правників з інших країн – юристи з інших країн можуть ставати міжнародними учасниками Асоціації, а також спонсорувати членство в АПУ українських юристів, сплачуючи їхні внески.

АПУ заохочує такі міжнародні зв’язки, особливо в умовах, коли українські лідери наполягають на створенні міжнародного трибуналу для судового переслідування російських воєнних злочинців.

«Коли ми говоримо про створення трибуналу… який АПУ підтримує як один із пріоритетів країни, важливо, щоб цей меседж йшов від юристів з різних країн», – сказала Інна Ліньова.

Прочитати статтю англійською можна за посиланням або завантажити тут.

Related posts
ВажливоМіжнародна підтримкаНовини

За сприяння АПУ відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародною асоціацією юристів, Міністерством юстиції України та Координаційним центром надання БПД

Міжнародна підтримкаНовини

Асоціація правників України провела першу зустріч з іноземними колегами - міжнародними учасниками АПУ

Новини

Підсумки 164-го засідання Правління АПУ

ВажливоНовиниПодії

12-13 грудня відбудеться IX Конференція з кримінального права та процесу