Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоЗбір доказів воєнних злочинівНовиниПодії

Асоціація правників України запрошує юристів до складу експертної групи для допомоги Global Accountability Network у зборі інформації щодо воєнних злочинів РФ в Україні

Асоціація правників України (АПУ) підтримує зусилля Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) щодо збору з відкритих джерел доказів воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду, які вчиняються Російською Федерацією (РФ) в Україні.

10 червня 2022 року відбулася презентація Звіту Global Accountability Network Ukraine Task Force щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених Російською Федерацією проти України. Ключовим гостем заходу став професор Девід М. Крейн, засновник Global Accountability Network, засновник та Головний прокурор Спеціального суду ООН у Сьєрра-Леоне. Практичний досвід професора Крейна щодо притягнення до відповідальності Чарльза Тейлора, Президента Ліберії, було покладено в основу збору доказів та обгрунтування вини вищого політично-військового керівництва Російської Федерації та особисто Владіміра Путіна за злочини в Україні.

АПУ та GAN UTF запрошують бажаючих долучитись до роботи щодо доповнення та оновлення Звіту.

Взяти участь у зазначеному проекті можуть як юристи, так і представники та студенти інших спеціальностей, які володіють базовим рівнем англійської мови для безпосередньої комунікації з командою GAN UTF.

Для участі в роботі експертної групи потрібно:

  • Зареєструватись за посиланням.
  • Взяти участь у тренінгу з GAN UTF щодо пошуку та опрацювання інформації за методологією GAN UTF.

Тренінг відбудеться 20 червня з 18.30 до 20.00 за київським часом. Особи, які не матимуть змоги взяти участь у тренінгу, зможуть переглянути його відеозапис і взяти участь в короткій інформаційній сесії. Захід відбудеться за підтримки Проєкту ЄС Право-Justice.

Інтенсивність участі у проекті GAN UTF та кількість витраченого часу визначатимуться кожним учасником самостійно. 

Координаторка
Катерина Пищик
kpyshchyk@uba.ua.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

Related posts
Новини

Проєкт FORCE опитує адвокатів щодо практики взаємного визнання постанов про заморожування й конфіскацію активів

Новини

Троє членів АПУ кандидують до Антикорради при Міноборони. Що спонукало їх до цього?

Новини

Урегулювання заборгованості фізосіб, постраждалих від війни: АПУ та USAID провели круглий стіл

Новини

Менторська програма Комітету АПУ з міжнародного права: дедлайн продовжено до 15 квітня!