Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

Українська юридична спільнота сьогодні, після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, спрямовує максимальні зусилля, щоб довести, що верховенство права існує, а всі воєнні злочинці будуть притягнуті до відповідальності.  

Асоціація правників України, яка за 20 років діяльності сформувала сильну й незалежну юридичну організацію, вживає всіх заходів для протидії на юридичному фронті агресії Російської Федерації проти України.

Це справді нелегко. І ми потребуємо підтримки.

Щоб мати змогу продовжувати свою діяльність, АПУ відкрила двері для правників з інших країн – юристи можуть ставати міжнародними учасниками Асоціації, а також спонсорувати членство українських юристів в АПУ, сплачуючи їхні внески.

Так, міжнародними учасниками АПУ вже є Виконавчий директор IBA Марк Еліс, партнер Hinshaw & Culbertson LLP та колишній голова Міжнародної секції NYSBA Едвард К. Ленсі, Виконавчий директор The American College of Financial Services Maguire Center for Ethics, Голова Міжнародної секції NYSBA Азіш Філабі, партнер Lamb & Barnosky, LLP, колишній президент NYSBA Скотт Карсон, співзасновник The Guernica 37 Group і співголова Guernica 37 Chambers Тобі Кадман, а також інші міжнародні юристи, з якими ми будемо знайомити вас на наших ресурсах.

Ми відкриті до співпраці, і запрошуємо всіх міжнародних юристів підтримати АПУ, стати частиною правничої спільноти Україні та долучитися до великої справи у боротьбі з російською агресією та здійсненні правосуддя.

Опція доступна для всіх закордонних юристів, які бажають підтримати й долучитись до діяльності АПУ. Що ми пропонуємо:

  • регулярне отримання інформації англійською мовою про діяльність АПУ (позиції, новини, заходи тощо);
  • доступ до інформації щодо українських юристів, можливість знайти партнерів в Україні;
  • 1 безкоштовний квиток на будь-яку міжнародну конференцію АПУ;
  • можливість проводити заходи та консультації з Комітетами АПУ з будь-яких питань українського законодавства чи практики.

Членський внесок – 200 євро в рік. Долучитися до спільноти можна за посиланням.

Наша спільнота стає міжнародною, і тому ми хочемо нагадати про наші незмінні цінності: повага до верховенства права, захист прав людини, розвиток юридичної професії та відстоювання професійних прав юристів, а тепер – і протидія агресії проти України на правовому фронті.

Більше про можливості співпраці з АПУ – за посиланням.

Приєднуйтеся до нашої семитисячної родини юристів!

Related posts
Новини

Правове майбутнє та інновації: погляд юристки, що працює в індустрії відеоігор

Міжнародна підтримкаНовини

Можливість для членів АПУ: знижка 25% на заходи Академії європейського права!

Експертна думкаНовини

Зміни щодо прав на трансляції спортивних подій: наслідки будуть відчутні цього року

Новини

Sayenko Kharenko — Генеральний партнер АПУ в 2023 році!