Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоЗвернення та заявиНовини

Асоціація правників України звертається з відкритим листом до Уряду Сполучених Штатів Америки та Урядів Європейських країн

Сьогодні, через 8 днів після початку агресивної війни Російської Федерації та Республіки Білорусь проти України, цивільне населення України страждає від воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Не дивлячись на рішучий спротив Української Армії та економічні й фінансові санкції, застосовані багатьма країнами світу, армія країн-агресорів не зупиняє наступів і продовжує обстрілювати зі зброї, забороненої Женевськими конвенціями, житлові квартали, інфраструктуру, будівлі медичного та гуманітарного призначення.

Ми закликаємо США, Європейський Союз та країни Європи без зволікань вжити додаткових санкції, зокрема накласти повне ембарго на поставку газу та нафти з Росії, ПОВНІСТЮ відключити Російські та Білоруські банки від системи SWIFT, закрити небо над Україною та інші.

Текст звернення доступний за посиланням.

Просимо всіх українських та іноземних юристів підтримати та розповсюдити наш заклик!

Related posts
Експертна думкаНовини

«Транспортний безвіз»: відповіді на найпоширеніші запитання українського експортера

Експертна думкаНовини

Наміри Кремля: чому війна Росії проти України є геноцидом українського народу. Матеріал Президентки АПУ Анни Огренчук для «Радіо Свобода»

ВажливоНовини

Створення Спеціального трибуналу для України у справах про злочин агресії - GAN готує офіційну доповідь

Новини

Унікальна можливість для українських правників: 80% знижки на LL.M. у США