Ви маєте змогу допомогти АПУ

ВажливоНовини

Безкоштовне членство в Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк для членів АПУ продовжено!

Усі адвокати — члени АПУ, які долучилися до членства в Асоціації адвокатів штату Нью-Йорк (New York State Bar Association, NYSBA) можуть продовжити його безкоштовно до 30 вересня 2022 року. Якщо ви плануєте приєднатися до організації вперше — можете також це зробити безкоштовно в зазначений термін.

Для цього слідуйте покроковій інструкції за посиланням.

Звертаємо увагу, що окрім загального членства в Асоціації, що дає можливість обмінюватися досвідом із американськими колегами та брати участь в освітніх заходах і проєктах на міжнародному рівні, ви можете безкоштовно приєднатися до роботи Міжнародної секції NYSBA.

Не втрачайте можливостей, наданих колегами!

Нагадаємо, що в грудні 2021 року NYSBA та АПУ уклали меморандум про співпрацю, а на базі АПУ було відкрито Відділення NYSBA в Україні. Анна Огренчук, Президентка АПУ, призначена Головою Відділення NYSBA в Україні, а Іван Городиський, член Правління АПУ — заступником Голови Відділення.

Дякуємо міжнародній спільноті правників за співпрацю та підтримку України в такий нелегкий період. У єдності наша сила!

Related posts
Новини

Асоціація правників України та Національна служба посередництва і примирення співпрацюватимуть у сфері удосконалення законодавства із соціально-трудових відносин

ВажливоНовини

Шановні члени АПУ! Підтримайте нашу діяльність членським внеском на 2023 рік

ВажливоНовини

Асоціація правників України запрошує закордонних юристів стати частиною правничої спільноти та підтримати АПУ у боротьбі з російською агресією

НовиниНовини партнерів

Ario Law Firm: Успішна судова практика щодо перевірок НАЗК