Ви маєте змогу допомогти АПУ

Міжнародна підтримкаНовини

Болонський університет запрошує на навчання українських студентів, які через війну перебувають в Італії

Болонський університет запрошує українських студентів, які зараз перебувають в Італії у зв’язку з воєнним вторгненням Росії на територію України, приєднатися до навчальних занять на 2021 — 2022 н.р.

Це навчання не передбачає можливості вступити на програми для здобуття ступеня, але пропонує разові навчальні заходи: можна відвідувати лекції, складати іспити та отримувати кредити за курси І і ІІ семестрів 2021 — 2022 н.р. Отримані кредити можуть бути визнані підставою для зарахування до програми навчання у майбутньому.

Вимоги: українське громадянство, бути студентом українського університету, в’їзд до Італії після початку війни.

Навчання безкоштовне. Щоб скористатися такою можливістю, необхідно постійно залишатися на території Італії протягом усього періоду реєстрації після прибуття.

Подавати заявки на зарахування можна до 20 липня 2022 року.

Щоб вступити на повноцінні програми на здобуття ступеня в Болонському університеті, необхідно пройти процедури прийому на 2022 — 2023 навчальні роки.

Детальна інформація про умови, реєстрацію та необхідні документи доступна за посиланням.

Related posts
ВажливоНовини

Президентка АПУ Анна Огренчук на конференції Міжнародної секції NYSBA: «Кінець війни, покарання винних, повна компенсація збитків, захист біженців – це цілі, заради яких ми маємо об’єднатися»

Міжнародна підтримкаНовини

Міжнародна компанія Eurofast пропонує підтримку українським юристам та підприємцям

НовиниПодії

English Speaking Club

Новини

Представник Форуму молодих юристів АПУ увійшов до Комітету Європейської асоціації молодих юристів зі Східного регіонального співробітництва